Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.5
ImmortalsRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 1.5
RoboCopRated ★ 1.5
TranscendenceRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5