Titles you rated
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The NunRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 4.5
The CircleRated ★ 2.0
American BeautyRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5