Titles you rated
Past LivesRated ★ 3.0
Betty BlueRated ★ 4.0
It's What's InsideRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Walk UpRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5