Movies
Ratings
55
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 5.0