Series
Ratings
68
AdolescenceRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Queen of VillainsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Great Jahy Will Not Be Defeated!Rated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0