Movies
Ratings
1122
ShopliftersRated ★ 4.0
Villain and WidowRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Tokyo FamilyRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0