Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0