Titles you rated
Final DestinationRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 5.0
Fortune SalonRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 3.0
CubeRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.0