Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 2.5