Movies
Ratings
114
FluRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 0.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 1.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0