Titles you rated
Hellsing Ultimate XRated ★ 5.0
Hellsing Ultimate VIIIRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 5.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
RockyRated ★ 3.5
The Water DivinerRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.0