Movies
Ratings
101
TwentyRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.0