Movies
Ratings
332
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 2.5
DangalRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0