Series
Ratings
13
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5