Movies
Ratings
129
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 2.5