Titles you rated
The AssetRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
ParadiseRated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Queen WooRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.5