Titles you rated
The GrandmasterRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0