Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
CarterRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 1.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 2.0
MaggieRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0