Movies
Ratings
269
The ConcubineRated ★ 2.0
HulkRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 0.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 1.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0