Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Other WomanRated ★ 4.0
Bring It On: In It To Win ItRated ★ 3.0
Innocent ThingRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5