Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Love at First SightRated ★ 2.5