Titles you rated
- The FrogRated ★ 4.5
 
Emily in ParisRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
The ChairRated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Home for ChristmasRated ★ 4.0
Home for Christmas Season 2Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Doctor FosterRated ★ 4.5
Doctor FosterRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0