Movies
Ratings
265
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 1.5
DolittleRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.5
LavaRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.0