Titles you rated
 Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0 Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
 True DetectiveRated ★ 4.0 True DetectiveRated ★ 4.0
 True DetectiveRated ★ 4.5 True DetectiveRated ★ 4.5
 The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.0 The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.0
 WandaVisionRated ★ 4.0 WandaVisionRated ★ 4.0
 The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0 The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
 The MandalorianRated ★ 3.5 The MandalorianRated ★ 3.5
 The MandalorianRated ★ 4.0 The MandalorianRated ★ 4.0
 Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0 Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
 Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5 Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
 Band of BrothersRated ★ 4.0 Band of BrothersRated ★ 4.0