Movies
Ratings
391
CartRated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Macross Plus: Movie EditionRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Good Night, and Good Luck.Rated ★ 5.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 5.0
Patlabor: The MovieRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Road TakenRated ★ 5.0
Crimson TideRated ★ 4.5
The Poseidon AdventureRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0