Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.0
PreyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.5
CarrieRated ★ 2.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
GamerRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0