Series
Ratings
86
FingersmithRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
Mad DogRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.5
Que Sera, SeraRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0