Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 1.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5