Titles you rated
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
To. JennyRated ★ 5.0
NisekoiRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
Be PositiveRated ★ 3.0
Just DanceRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5