Titles you rated
Resident EvilRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The RuinsRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.5
Love 911Rated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.5