Series
Ratings
20
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Mad DogRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 3.5