Movies
Ratings
818
MaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Emilia PerezRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.5