Titles you rated
JumongRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 0.5
Doctor StrangerRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0