Movies
Ratings
113
West Side StoryRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
NextRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0