Movies
Ratings
141
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 0.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
JawsRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0