Titles you rated
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
HERORated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0