Movies
Ratings
336
Bird BoxRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.0
BuriedRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0