Titles you rated
Uncut GemsRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.5
Happy HourRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
First CowRated ★ 4.0
CandymanRated ★ 3.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Indian Love StoryRated ★ 4.0
Kabhi Khushi Kabhie GhamRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0