Titles you rated
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 1.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0