Titles you rated
RudderlessRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Rent-a-CatRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0