Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
Badland HuntersRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5