Series
Ratings
191
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
StartupRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0