Movies
Ratings
91
Men in Black 3Rated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0