Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.5