Titles you rated
Alone in LoveRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
VIPRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5