Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.5