Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Good LiarRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
A ProphetRated ★ 4.0
SennaRated ★ 4.5
SaltburnRated ★ 3.0
VolverRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mauvais SangRated ★ 3.0
Dumb MoneyRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
A Different ManRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.0