Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
CliffhangerRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0- Tour de ForceRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.5
Romeo Must DieRated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 3.0- Dr. Wai in the Scriptures with No WordsRated ★ 2.5
Sin CityRated ★ 4.0
The HurricaneRated ★ 4.0
Bulletproof MonkRated ★ 2.5
The OneRated ★ 2.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 5.0