Titles you rated
- Good PartnerRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 2017 시대탐구 청년Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0