Movies
Ratings
553
Hidden FiguresRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.5
The RoadRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
Hill of FreedomRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 1.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
MommyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5